Vážení občané,
dne 13.6.2026 od 9:00 hodin bude probíhat sběr nebezpečného odpadu - u zastávky na návsi.
Přineste prosím tyto nebezpečné odpady:
znečištěné prázdné obaly, baterie, chemikálie, staré léky a teploměry, zářivky a výbojky, barvy-laky, ředidla, starý olej, televizory, lednice, pneumatiky, prostředky na ochranu rostlin.
S pozdravem
Lenka Zbytovská, starostka