Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15
Revize kotlů na tuhá paliva, čištění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva
16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Události, akce > Grymovská desítka > 2. ročník 2010

2. ročník, 2010

2. ročník Grymovské osmičky a 1. ročník Nestlé Grymovské osmičky junior

Vítězem 2. ročníku Grymovské osmičky se stal Jan Polášek z SK Hranice, druhé místo obsadil stejně jako v předchozím roce Přemysl Žaludek z klubu Cyklogat a třetí skončil domácí závodník z pořádajícího SK Salix Grymov Petr Kučera, který zároveň obhájil titul přeborníka Mikroregionu Pobečví.

V sobotu 5. 3. 2009 se uskutečnil druhý ročník běžeckého závodu Grymovská osmička zařazený do Velké ceny vytrvalců Olomouckého kraje pro rok 2010 a do Středomoravského běžeckého poháru. V rámci závodu zároveň proběhl druhý ročník přeboru Mikroregionu Pobečví. Na start závodu se postavilo 82 závodníků a závodnic, kteří bojovali na osmikilometrové rovinaté trati o co nejlepší umístění. Absolutním vítězem se mezi muži stal Jan Polášek z SK Hranice s časem 26:12. (Rekord trati časem 25:05 drží Tomáš Blaha). Na druhém místě doběhl stejně jako v prvním ročníku Přemysl Žaludek z klubu Cyklogat a třetí skončil Petr Kučera z domácího SK Salix Grymov. Mezi ženami byla nejrychlejší Jana Žaludková z Cyklogatu, druhá skončila Jarmila Palíšková z Radslavic, která se zároveň stala přebornicí Mikroregionu Pobečví a třetí doběhla Libuše Machalická z Fortexu Moravský Beroun.

Své síly změřili také nejmladší běžci v rámci 1. ročníku Nestlé Grymovské osmičky junior, které se zúčastnilo 30 běžců od 3 do 11 let. Jména vítězů nejsou tak důležitá jako skutečnost, že v sychravém počasí vyběhli na 400 metrů dlouhou trať a zdárně ji dokončili.

Výsledková listina hlavního závodu

Délka trati: 8,0 km Místo konání: Grymov Datum konání: 6. 3. 2010
POŘ A B C D E F G H SC JMÉNO RO/KAT KLUB ČAS
1 1               38 Polášek Jan 83/A SK Hranice 0:26:12
2 2               67 Žaludek Přemysl 77/A CYKLOGAT 0:26:18
3 3               239 Kučera Petr 75/A SK SALIX Grymov 0:26:51
4 4               79 Poklop Martin 88/A FORTEX Moravský Beroun 0:27:30
5 5               246 Šíbl Radek 80/A OD MORAVA Holešov 0:27:46
6 6               197 Pelíšek David 90/A FORTEX Moravský Beroun 0:27:52
7     1           1 Filip Václav 60/C KVS Náměšť na Hané 0:28:05
8 7               36 Jemelka David 83/A TJ Liga 100 Olomouc 0:28:12
9 8               3 Fritscher Adam 75/A TJ Liga 100 Olomouc 0:28:31
10 9               168 Vrba Ivo 80/A SK Salix Grymov 0:28:42
11 10               42 Kopečný František 91/A TJ Sokol Osek 0:29:10
12 11               243 Váňa Václav 84/A RMC Lipník 0:29:23
13 12               43 Dvořák Pavel 82/A FOSA Prostějov 0:29:32
14 13               87 Sedlář Dalibor 74/A Přerov 0:29:39
15   1             111 Dvorský Michal 68/B SMSF Splavsko 0:29:54
16 14               105 Doležal Zdeněk 74/A Přerov 0:30:15
17 15               29 Jasenský Oldřich 82/A AK Kroměříž 0:30:27
18 16               130 Kučera Vladimír 73/A Přerov 0:30:55
19 17               96 Večeřa Roman 80/A Biatlon Prostějov 0:30:57
20   2             169 Jurčík Pavel 65/B Přerov 0:30:57
21 18               121 Horák Ondřej 84/A ROCK Technik 0:31:12
22 19               74 Fridlrich Martin 83/A Lišná 0:31:18
23 20               126 Míka Radan 77/A RMC Lipník 0:31:23
24 21               37 Slovák Martin 91/A CYKLOGAT 0:31:45
25   3             73 Bronec Jaromír 67/B TJ Liga 100 Olomouc 0:32:10
26 22               30 Dvořák Miroslav 73/A SSK Horka nad Moravou 0:32:31
27 23               97 Hamerský Jaromír 76/A AD PEMAP Brodek 0:32:45
28   4             58 Vodička Jan 68/B TTC Olomouc 0:32:50
29 24               100 Haluzík Marek 74/A DRACY 0:32:58
30 25               95 Jankto Petr 71/A AD PEMAP Brodek 0:33:05
31     2           24 Němec Ondřej 57/C AK Kroměříž 0:33:06
32   5             206 Černoch Jiří 67/B TRISK Olomouc 0:33:17
33 26               89 Vičar Karel 76/A Přerov 0:33:29
34 27               110 Skřeček Aleš 74/A LOKO Nymburk 0:33:42
35     3           128 Kyjanka Dušan 57/C TTC Olomouc 0:33:48
36   6             120 Zemánek Petr 68/B DRACY 0:34:21
37       1         196 Vodička Jan 45/D MK Radslavice 0:34:34
38             1   71 Žaludková Jana 75/G CYKLOGAT 0:34:38
39   7             5 Rašner Tomáš 69/B KVS Náměšť na Hané 0:34:42
40           1     99 Palíšková Jarmila 76/F Radslavice 0:34:43
41     4           175 Talaš Jaromír 54/C SKD Otrokovice 0:35:00
42 28               64 Derka Radim 91/A Přerov 0:35:06
43 29               82 Skopalík Zbyněk 78/A KVS Náměšť na Hané 0:35:07
44     5           18 Raclavský Vlastimil 55/C TJ Liga 100 Olomouc 0:35:37
45               1 46 Machalická Libuše 64/H FORTEX Moravský Beroun 0:35:39
46   8             131 Rabina Ladislav 70/B Přerov 0:35:45
47     6           2 Barbořák Bohuš 59/C TJ Liga 100 Olomouc 0:35:49
48       2         39 Chytílek Vladimír 50/D DD Všechovice 0:35:52
49   9             8 Teplíček Libor 68/B KVS Náměšť na Hané 0:35:56
50       3         123 Jašek Pavel 45/D TJ Liga 100 Olomouc 0:36:08
51   10             54 Zdráhal Jaroslav 63/B TTS Osek 0:36:19
52               2 51 Živělová Vladimíra 61/H TJ Liga 100 Olomouc 0:36:29
53     7           122 Horák Josef 57/C Dřevohostice 0:36:33
54         1       116 Lajčík Alois 40/E AK Olomouc 0:36:38
55 30               125 Jurčík Jan 93/A Vinary 0:36:58
56   11             118 Dostál Pavel 70/B DRACY 0:37:14
57 31               61 Bednařík Miroslav 72/A Přerov 0:37:15
58           2     53 Kopečná Monika 87/F TTS Osek 0:37:48
59               3 76 Bajerová Ilona 58/H Tupesy 0:37:56
60 32               113 Procházka Petr 89/A RMC Lipník 0:38:13
61               4 59 Tovaryšová Hana 61/H SK Přerov 0:38:58
62 33               109 Laitoch David 75/A TTS Osek 0:39:06
63   12             41 Kopečný František 62/B TTS Osek 0:39:09
64 34               98 Mlčák Martin 98/A Horní Moštěníce 0:39:16
65     8           33 Chrástek Pavel 51/C BK Hodonín 0:39:18
66 35               12 Vodák Jiří 71/A SMART team 0:39:21
67           3     106 Coufalová Marta 76/F RMC Lipník 0:39:25
68 36               85 Gadlena Michal 92/A SDH Radslavice 0:39:30
69 37               103 Hrazdira Martin 71/A TTS Osek 0:39:37
70 38               84 Jemelík Stanislav 93/A SDH Radslavice 0:40:09
71         2       80 Kousal Oldřich 38/E SK Přerov 0:40:42
72             2   34 Polachová Lenka 69/G TJ Liga 100 Olomouc 0:40:46
73         3       4 Tomíšek Jindřich 39/E Střechy Macháček 0:42:31
74           4     108 Zavadilová Veronika 89/F SK SAlIX Grymov 0:42:40
75       4         65 Husička Jiří 48/D Olomouc 0:43:18
76           5     112 Skácelová Andrea 92/F RMC Lipník 0:43:42
77 39               115 Odehnal Aleš 75/A Biatlon Prostějov 0:44:23
78           6     72 Spurná Jana 76/F SMART team 0:44:35
79     9           20 Jemelka Tomáš 51/C TJ Liga 100 Olomouc 0:45:20
80           7     93 Mrugalová Veronika 86/F TTS Osek 0:46:16
81 40               91 Dohlnal Petr 81/A TTS Osek 0:46:17
82   13             28 Sedláček Josef 70/B Bike Kamík Tučapy VZDAL

Výsledky zpracoval:

Karel Pikal

Mobil: +420 606 920 993
E-mail: karel.pikal@seznam.cz 

Výsledková listina je zveřejněna na internetových stránkách

http://www.hanbp.atlasweb.cz/