2. ročník, 2010

 2. ročník Grymovské osmičky a 1. ročník Nestlé Grymovské osmičky junior

Vítězem 2. ročníku Grymovské osmičky se stal Jan Polášek z SK Hranice, druhé místo obsadil stejně jako v předchozím roce Přemysl Žaludek z klubu Cyklogat a třetí skončil domácí závodník z pořádajícího SK Salix Grymov Petr Kučera, který zároveň obhájil titul přeborníka Mikroregionu Pobečví.

V sobotu 5. 3. 2009 se uskutečnil druhý ročník běžeckého závodu Grymovská osmička zařazený do Velké ceny vytrvalců Olomouckého kraje pro rok 2010 a do Středomoravského běžeckého poháru. V rámci závodu zároveň proběhl druhý ročník přeboru Mikroregionu Pobečví. Na start závodu se postavilo 82 závodníků a závodnic, kteří bojovali na osmikilometrové rovinaté trati o co nejlepší umístění. Absolutním vítězem se mezi muži stal Jan Polášek z SK Hranice s časem 26:12. (Rekord trati časem 25:05 drží Tomáš Blaha). Na druhém místě doběhl stejně jako v prvním ročníku Přemysl Žaludek z klubu Cyklogat a třetí skončil Petr Kučera z domácího SK Salix Grymov. Mezi ženami byla nejrychlejší Jana Žaludková z Cyklogatu, druhá skončila Jarmila Palíšková z Radslavic, která se zároveň stala přebornicí Mikroregionu Pobečví a třetí doběhla Libuše Machalická z Fortexu Moravský Beroun.

Své síly změřili také nejmladší běžci v rámci 1. ročníku Nestlé Grymovské osmičky junior, které se zúčastnilo 30 běžců od 3 do 11 let. Jména vítězů nejsou tak důležitá jako skutečnost, že v sychravém počasí vyběhli na 400 metrů dlouhou trať a zdárně ji dokončili.


Výsledková listina hlavního závodu

 

Délka trati: 8,0 km

Místo konání: Grymov

Datum konání: 6. 3. 2010

POŘ A B C D E F G H SC JMÉNO RO/KAT KLUB ČAS
1 1






38 Polášek Jan 83/A SK Hranice 0:26:12
2 2






67 Žaludek Přemysl 77/A CYKLOGAT 0:26:18
3 3






239 Kučera Petr 75/A SK SALIX Grymov 0:26:51
4 4






79 Poklop Martin 88/A FORTEX Moravský Beroun 0:27:30
5 5






246 Šíbl Radek 80/A OD MORAVA Holešov 0:27:46
6 6






197 Pelíšek David 90/A FORTEX Moravský Beroun 0:27:52
7

1




1 Filip Václav 60/C KVS Náměšť na Hané 0:28:05
8 7






36 Jemelka David 83/A TJ Liga 100 Olomouc 0:28:12
9 8






3 Fritscher Adam 75/A TJ Liga 100 Olomouc 0:28:31
10 9






168 Vrba Ivo 80/A SK Salix Grymov 0:28:42
11 10






42 Kopečný František 91/A TJ Sokol Osek 0:29:10
12 11






243 Váňa Václav 84/A RMC Lipník 0:29:23
13 12






43 Dvořák Pavel 82/A FOSA Prostějov 0:29:32
14 13






87 Sedlář Dalibor 74/A Přerov 0:29:39
15
1





111 Dvorský Michal 68/B SMSF Splavsko 0:29:54
16 14






105 Doležal Zdeněk 74/A Přerov 0:30:15
17 15






29 Jasenský Oldřich 82/A AK Kroměříž 0:30:27
18 16






130 Kučera Vladimír 73/A Přerov 0:30:55
19 17






96 Večeřa Roman 80/A Biatlon Prostějov 0:30:57
20
2





169 Jurčík Pavel 65/B Přerov 0:30:57
21 18






121 Horák Ondřej 84/A ROCK Technik 0:31:12
22 19






74 Fridlrich Martin 83/A Lišná 0:31:18
23 20






126 Míka Radan 77/A RMC Lipník 0:31:23
24 21






37 Slovák Martin 91/A CYKLOGAT 0:31:45
25
3





73 Bronec Jaromír 67/B TJ Liga 100 Olomouc 0:32:10
26 22






30 Dvořák Miroslav 73/A SSK Horka nad Moravou 0:32:31
27 23






97 Hamerský Jaromír 76/A AD PEMAP Brodek 0:32:45
28
4





58 Vodička Jan 68/B TTC Olomouc 0:32:50
29 24






100 Haluzík Marek 74/A DRACY 0:32:58
30 25






95 Jankto Petr 71/A AD PEMAP Brodek 0:33:05
31

2




24 Němec Ondřej 57/C AK Kroměříž 0:33:06
32
5





206 Černoch Jiří 67/B TRISK Olomouc 0:33:17
33 26






89 Vičar Karel 76/A Přerov 0:33:29
34 27






110 Skřeček Aleš 74/A LOKO Nymburk 0:33:42
35

3




128 Kyjanka Dušan 57/C TTC Olomouc 0:33:48
36
6





120 Zemánek Petr 68/B DRACY 0:34:21
37


1



196 Vodička Jan 45/D MK Radslavice 0:34:34
38





1
71 Žaludková Jana 75/G CYKLOGAT 0:34:38
39
7





5 Rašner Tomáš 69/B KVS Náměšť na Hané 0:34:42
40




1

99 Palíšková Jarmila 76/F Radslavice 0:34:43
41

4




175 Talaš Jaromír 54/C SKD Otrokovice 0:35:00
42 28






64 Derka Radim 91/A Přerov 0:35:06
43 29






82 Skopalík Zbyněk 78/A KVS Náměšť na Hané 0:35:07
44

5




18 Raclavský Vlastimil 55/C TJ Liga 100 Olomouc 0:35:37
45






1 46 Machalická Libuše 64/H FORTEX Moravský Beroun 0:35:39
46
8





131 Rabina Ladislav 70/B Přerov 0:35:45
47

6




2 Barbořák Bohuš 59/C TJ Liga 100 Olomouc 0:35:49
48


2



39 Chytílek Vladimír 50/D DD Všechovice 0:35:52
49
9





8 Teplíček Libor 68/B KVS Náměšť na Hané 0:35:56
50


3



123 Jašek Pavel 45/D TJ Liga 100 Olomouc 0:36:08
51
10





54 Zdráhal Jaroslav 63/B TTS Osek 0:36:19
52






2 51 Živělová Vladimíra 61/H TJ Liga 100 Olomouc 0:36:29
53

7




122 Horák Josef 57/C Dřevohostice 0:36:33
54



1


116 Lajčík Alois 40/E AK Olomouc 0:36:38
55 30






125 Jurčík Jan 93/A Vinary 0:36:58
56
11





118 Dostál Pavel 70/B DRACY 0:37:14
57 31






61 Bednařík Miroslav 72/A Přerov 0:37:15
58




2

53 Kopečná Monika 87/F TTS Osek 0:37:48
59






3 76 Bajerová Ilona 58/H Tupesy 0:37:56
60 32






113 Procházka Petr 89/A RMC Lipník 0:38:13
61






4 59 Tovaryšová Hana 61/H SK Přerov 0:38:58
62 33






109 Laitoch David 75/A TTS Osek 0:39:06
63
12





41 Kopečný František 62/B TTS Osek 0:39:09
64 34






98 Mlčák Martin 98/A Horní Moštěníce 0:39:16
65

8




33 Chrástek Pavel 51/C BK Hodonín 0:39:18
66 35






12 Vodák Jiří 71/A SMART team 0:39:21
67




3

106 Coufalová Marta 76/F RMC Lipník 0:39:25
68 36






85 Gadlena Michal 92/A SDH Radslavice 0:39:30
69 37






103 Hrazdira Martin 71/A TTS Osek 0:39:37
70 38






84 Jemelík Stanislav 93/A SDH Radslavice 0:40:09
71



2


80 Kousal Oldřich 38/E SK Přerov 0:40:42
72





2
34 Polachová Lenka 69/G TJ Liga 100 Olomouc 0:40:46
73



3


4 Tomíšek Jindřich 39/E Střechy Macháček 0:42:31
74




4

108 Zavadilová Veronika 89/F SK SAlIX Grymov 0:42:40
75


4



65 Husička Jiří 48/D Olomouc 0:43:18
76




5

112 Skácelová Andrea 92/F RMC Lipník 0:43:42
77 39






115 Odehnal Aleš 75/A Biatlon Prostějov 0:44:23
78




6

72 Spurná Jana 76/F SMART team 0:44:35
79

9




20 Jemelka Tomáš 51/C TJ Liga 100 Olomouc 0:45:20
80




7

93 Mrugalová Veronika 86/F TTS Osek 0:46:16
81 40






91 Dohlnal Petr 81/A TTS Osek 0:46:17
82
13





28 Sedláček Josef 70/B Bike Kamík Tučapy VZDAL

 

 

Výsledky zpracoval:Karel Pikal, mobil: 606 920 993, e-mail: karel.pikal@seznam.cz

Výsledková listina jezveřejněna na internetových stránkách

http://www.hanbp.atlasweb.cz/

 

 

 

 

grymov_bottom.png