1. ročník Grymovské osmičky, 7. 3. 2009


Vítězem 1. ročníku Grymovské osmičky se stal Tomáš Blaha.

V sobotu7. 3. 2009 proběhl první ročník běžeckého závodu Grymovská osmičkazařazený do Velké ceny vytrvalců Olomouckého kraje pro rok 2009.V rámci závodu se zároveň uskutečnil první ročník přeboru MikroregionuPobečví. Na start závodu se postavilo 54 závodníků a závodnic, kteříbojovali na osmikilometrové rovinaté trati o co nejlepší umístění.Absolutním vítězem se mezi muži stal Tomáš Blaha z AK Asics Kroměříž,který časem 25:05 zároveň stanovil rekord trati. Na druhém místě doběhlPřemysl Žaludek z klubu Cyklogat v čase 26:08 a třetí skončil PetrBětík z KVS Pozlovice v čase 26:15. Mezi ženami byly nejrychlejšíběžkyně z AHA Vyškov. První doběhla Iveta Hynštová (32:09), druháKateřina Doubková (32:27) a třetí Marie Hynštová (33:49). PřeborníkemMikroregionu Pobečví pro rok 2009 se stal Petr Kučera z pořádajícího SKSalix Grymov (28:32) a titul přebornice získala Veronika Zavadilovárovněž z SK Salix Grymov (40:15).

Výsledky podle kategorií:

Kategorie A – muži do 39 let

Pořadí

Jméno

Číslo

Ročník

Klub

Čas

1

Blaha Tomáš

344

1976

AK Asics Kroměříž

0:25:05

2

Žaludek Přemysl

351

1977

Cyklogat

0:26:08

3

Polášek Jan

304

1983

SK Hranice

0:26:21

4

Steiner Tomáš

321

1986

AHA Vyškov

0:27:22

5

Macíček Miloš

308

1974

RaM Šenov u Nového Jičína

0:27:53

6

Macíček Radel

309

1975

RaM Šenov u Nového Jičína

0:28:17

7

Kučera Petr

159

1975

SK Salix Grymov

0:28:32

8

Vrba Ivo

312

1980

Rocktechnik triatlon

0:28:58

9

Fritscher Adam

327

1975

TJ Liga 100 Olomouc

0:29:36

10

Večeřa Roman

343

1980

Biatlon Prostějov

0:30:34

11

Skopalík Zbyněk

311

1978

Velký Týnec

0:30:52

12

Váňa Václav

342

1984

Malenik.cz

0:31:58

13

Dohnal Petr

330

1981

TTS Osek nad Bečvou

0:32:04

14

Veselka Olda

348

1976

Zlín

0:32:08

15

Bartík Patrik

335

1976

OD Morava Holešov

0:32:10

16

Pánek Libor

326

1979

Cyklosport V+P Chropyně

0:33:32

17

Míka Radan

346

1977

RMC Lipník

0:33:34

18

Ratiborský Marek

339

1979

Biatlon Prostějov

0:33:44

19

Haluzík Marek

352

1974

DRACY

0:34:16

20

Dostál Pavel

349

1970

DRACY

0:35:34

21

Lenhart Vít

337

1982

SKP Přerov

0:36:33

22

Procházka Petr

347

1989

RMC Lipník

0:37:00

23

Urban Milan

328

1988

TTS Osek nad Bečvou

0:37:23

24

Ratiborský Jan

340

1987

Biatlon Prostějov

0:37:36

 

Kategorie B – muži 40-49 let

Pořadí

Jméno

Číslo

Ročník

Klub

Čas

1

Bětík Petr

307

1969

KVS Pozlovice

0:26:15

2

Ženčák Jaroslav

305

1961

TJ Šumperk

0:27:05

3

Horák Pavel

320

1961

AHA Vyškov

0:27:16

4

Jurčík Pavel

336

1965

Vinary

0:32:08

5

Bubeník Jiří

322

1969

LRS Vyškov

0:33:03

6

Navrátil Pavel

332

1964

Přerov

0:35:17

7

Zemánek Petr

350

1968

DRACY

0:35:45

8

Zdráhal Jaroslav

329

1963

TTS Osek nad Bečvou

0:38:05

9

Kopečný František

331

1962

TTS Osek nad Bečvou

0:38:27

10

Strnad Jiří

300

1964

Vrbno pod Pradědem

0:49:20

 

Kategorie C – muži 50-59 let

Pořadí

Jméno

Číslo

Ročník

Klub

Čas

1

Němec Ondřej

313

1957

AK Asics Kroměříž

0:30:38

2

Smutný Zdeněk

323

1957

AK Drnovice

0:31:23

3

Gromus Petr

314

1956

AK Olomouc

0:32:10

4

Pospíšil Vojtěch

310

1955

TJ Železárny Prostějov

0:32:12

5

Gabko Jan

303

1959

BK - Vsetín Bobrky

0:32:46

6

Barbořák Bohuš

325

1959

TJ Liga 100 Olomouc

0:34:57

7

Chytil Vladimír

306

1950

Vřeckovice

0:37:12

8

Horák Josef

333

1957

Dřevohostice

0:38:33

 

Kategorie D – muži 60-69 let

Pořadí

Jméno

Číslo

Ročník

Klub

Čas

1

Vodička Jan

302

1945

MK Radslavice

0:35:23

2

Lajčík Alois

316

1940

AK Olomouc

0:36:48

 

Kategorie E – muži 70 let a více

Pořadí

Jméno

Číslo

Ročník

Klub

Čas

1

Herlich Kurt

334

1934

L-100 Prostějov

0:39:14

2

Metra Jaroslav

301

1935

ISCAREX Česká Třebová

0:39:16

 

Kategorie F – ženy do 34 let

Pořadí

Jméno

Číslo

Ročník

Klub

Čas

1

Hynštová Iveta

318

1988

AHA Vyškov

0:32:09

2

Krčková Šárka

324

1988

TJ Liga 100 Olomouc

0:36:52

3

Dřímalová Martina

338

1989

Přerov

0:39:01

4

Zavadilová Veronika

341

1989

SK Salix Grymov

0:40:15

5

Skácelová Andrea

345

1992

RMC Lipník

0:41:50

 

Kategorie G – ženy 35-44 let

Pořadí

Jméno

Číslo

Ročník

Klub

Čas

1

Doubková Kateřina

317

1972

AHA Vyškov

0:32:27

 

Kategorie H – ženy 45 a více let

Pořadí

Jméno

Číslo

Ročník

Klub

Čas

1

Hynštová Marie

319

1957

AHA Vyškov

0:33:49

2

Gromusová Alexandra

315

1962

ACP Olymp Brno

0:37:51

 

Kategorie I – Přebor Mikroregionu Pobečví – muži

Pořadí

Jméno

Číslo

Ročník

Klub

Čas

1

Kučera Petr

159

1975

SK Salix Grymov

0:28:32

2

Haluzík Marek

352

1974

DRACY

0:34:16

3

Vodička Jan

302

1945

MK Radslavice

0:35:23

 

Kategorie J – Přebor Mikroregionu Pobečví – ženy

Pořadí

Jméno

Číslo

Ročník

Klub

Čas

1.

Zavadilová Veronika

341

1989

SK Salix Grymov

0:40:15

 

Absolutní pořadí

Pořadí

Jméno

Číslo

Ročník

Klub

Čas

Kategorie

1

Blaha Tomáš

344

1976

AK Asics Kroměříž

0:25:05

A

2

Žaludek Přemysl

351

1977

Cyklogat

0:26:08

A

3

Bětík Petr

307

1969

KVS Pozlovice

0:26:15

B

4

Polášek Jan

304

1983

SK Hranice

0:26:21

A

5

Ženčák Jaroslav

305

1961

TJ Šumperk

0:27:05

B

6

Horák Pavel

320

1961

AHA Vyškov

0:27:16

B

7

Steiner Tomáš

321

1986

AHA Vyškov

0:27:22

A

8

Macíček Miloš

308

1974

RaM Šenov u Nového Jičína

0:27:53

A

9

Macíček Radel

309

1975

RaM Šenov u Nového Jičína

0:28:17

A

10

Kučera Petr

159

1975

SK Salix Grymov

0:28:32

A

11

Vrba Ivo

312

1980

Rocktechnik triatlon

0:28:58

A

12

Fritscher Adam

327

1975

TJ Liga 100 Olomouc

0:29:36

A

13

Večeřa Roman

343

1980

Biatlon Prostějov

0:30:34

A

14

Němec Ondřej

313

1957

AK Asics Kroměříž

0:30:38

C

15

Skopalík Zbyněk

311

1978

Velký Týnec

0:30:52

A

16

Smutný Zdeněk

323

1957

AK Drnovice

0:31:23

C

17

Váňa Václav

342

1984

Malenik.cz

0:31:58

A

18

Dohnal Petr

330

1981

TTS Osek nad Bečvou

0:32:04

A

19

Veselka Olda

348

1976

Zlín

0:32:08

A

20

Jurčík Pavel

336

1965

Vinary

0:32:08

B

21

Hynštová Iveta

318

1988

AHA Vyškov

0:32:09

F

22

Bartík Patrik

335

1976

OD Morava Holešov

0:32:10

A

23

Gromus Petr

314

1956

AK Olomouc

0:32:10

C

24

Pospíšil Vojtěch

310

1955

TJ Železárny Prostějov

0:32:12

C

25

Doubková Kateřina

317

1972

AHA Vyškov

0:32:27

G

26

Gabko Jan

303

1959

BK - Vsetín Bobrky

0:32:46

C

27

Bubeník Jiří

322

1969

LRS Vyškov

0:33:03

B

28

Pánek Libor

326

1979

Cyklosport V+P Chropyně

0:33:32

A

29

Míka Radan

346

1977

RMC Lipník

0:33:34

A

30

Ratiborský Marek

339

1979

Biatlon Prostějov

0:33:44

A

31

Hynštová Marie

319

1957

AHA Vyškov

0:33:49

H

32

Haluzík Marek

352

1974

DRACY

0:34:16

A

33

Barbořák Bohuš

325

1959

TJ Liga 100 Olomouc

0:34:57

C

34

Navrátil Pavel

332

1964

Přerov

0:35:17

B

35

Vodička Jan

302

1945

MK Radslavice

0:35:23

D

36

Dostál Pavel

349

1970

DRACY

0:35:34

A

37

Zemánek Petr

350

1968

DRACY

0:35:45

B

38

Lenhart Vít

337

1982

SKP Přerov

0:36:33

A

39

Lajčík Alois

316

1940

AK Olomouc

0:36:48

D

40

Krčková Šárka

324

1988

TJ Liga 100 Olomouc

0:36:52

F

41

Procházka Petr

347

1989

RMC Lipník

0:37:00

A

42

Chytil Vladimír

306

1950

Vřeckovice

0:37:12

C

43

Urban Milan

328

1988

TTS Osek nad Bečvou

0:37:23

A

44

Ratiborský Jan

340

1987

Biatlon Prostějov

0:37:36

A

45

Gromusová Alexandra

315

1962

ACP Olymp Brno

0:37:51

H

46

Zdráhal Jaroslav

329

1963

TTS Osek nad Bečvou

0:38:05

B

47

Kopečný František

331

1962

TTS Osek nad Bečvou

0:38:27

B

48

Horák Josef

333

1957

Dřevohostice

0:38:33

C

49

Dřímalová Martina

338

1989

Přerov

0:39:01

F

50

Herlich Kurt

334

1934

L-100 Prostějov

0:39:14

E

51

Metra Jaroslav

301

1935

ISCAREX Česká Třebová

0:39:16

E

52

Zavadilová Veronika

341

1989

SK Salix Grymov

0:40:15

F

53

Skácelová Andrea

345

1992

RMC Lipník

0:41:50

F

54

Strnad Jiří

300

1964

Vrbno pod Pradědem

0:49:20

B

 

Grymovská 8 - propozice
grymov_bottom.png