Obec Grymov

1. ročník, Grymovská podkova 2010

 

V 1. ročníku Grymovské podkovy zvítězil Petr Vymazal z AD Cyklo Brodek u Přerova, mezi ženami byla nejrychlejší Kristina Obručová z Přerova.

První ročník běžeckých závodů Grymovská podkova proběhl v sobotu 30. 10. 2010. Nejdříve od 10 hodin změřilo své síly 13 běžeckých adeptů, z nichž nejmaldšímu byly teprve 3 roky. Start hlavního závodu se uskutečnil za krásného podzimního počasí podle plánu v 10,30 hodin. Na start se postavilo 55 běžců. První se do cíle dostali účastníci kategorie Příchozí, kteří běželi čtyřkilometrovou trať. V čase 19:31 zvítězila Klára Malmo, druhá doběhla Radka Coufalová (19:32) a třetí Kateřina Nábělková (20:13). Nejrychlejší na hlavní trati o délce 8,2 km byl Petr Vymazal (29:20), druhý skončil Petr Bětík (29:26) a třetí Jan Polášek. Součástí závodu byla rovněž soutěž párů. Tady zvítězili Klára Malmo a Pavel Dvořák v čase 51:29, druzí se umístili Radka Coufalová s Romanem Večeřou  (52:54) a třetí byli Dagmar a Petr Kučerovi z pořádajícího SK Salix Grymov v čase 55:01.

Výsledky podle kategorií:

Absolutní pořadí





Pořadí Jméno Číslo Ročník Klub Čas
1 Vymazal Petr 18 1975 AD Cyklo Brodek u Přerova 0:29:20
2 Bětík Petr 12 1969 Sokol Opava 0:29:26
3 Polášek Jan 4 1983 SK Hranice 0:29:34
4 Axman Karel 41 1983 SKI-OB Šternberk 0:29:40
5 Kučera Petr 1 1975 SK Salix Grymov 0:30:00
6 Neradil Tomáš 15 1974 AK Kroměříž 0:31:25
7 Blaha Ondřej 36 1970 Kerteam 0:31:50
8 Dvořák Pavel 50
Biatlon Prostějov 0:31:58
9 Rončák Jan 46 1967 Fortex Ski Moravský Beroun 0:32:21
10 Večeřa Roman 51 1980 Biatlon Prostějov 0:33:22
11 Fritscher Adam 23 1975 TJ Liga 100 Olomouc 0:33:56
12 Míka Radan 28 1977 RMC Lipník 0:34:19
13 Vrba Ivo 43 1980 SK Salix Grymov 0:34:56
14 Smutný Zdeněk 20 1957 AK Drnovice 0:35:41
15 Dvorský Michal 29 1968 SMSF Splavsko 0:35:43
16 Dohnal Petr 42 1981 Zapro triteam 0:35:53
17 Rychlý Jan 34 1957 Vrbovec Křtomil 0:36:02
18 Weiter Roman 40 1975 LRS Vyškov 0:36:10
19 Haluzík Marek 31 1974 DRACY 0:36:16
20 Barbořák Bohuš 24 1959 TJ Liga 100 Olomouc 0:36:49
21 Dvořák Miroslav 21 1973 Horka nad Moravou 0:37:07
22 Smola Josef 16 1951 MK Seitl Ostrava 0:37:23
23 Vičar Karel 13 1976 Přerov 0:37:27
24 Vodička Jan 48 1945 MK Radslavice 0:38:24
25 Frankovič Jan 47 1976 Garáž team Lipník 0:38:34
26 Chytil Vladimír 5 1950 DD Všechovice 0:38:53
27 Odehnal Aleš 45 1975 Biatlon Prostějov 0:38:56
28 Vařeka Pavel 32 1975 Orrero 0:39:16
29 Zvoníček Martin 39 1988 Přerov 0:40:00
30 Ondrušek Pavel 22 1989 TJ Zetor Brno-Židenice 0:40:21
31 Kopečný František 38 1962 TTS Osek nad Bečvou 0:40:25
32 Raclavský Vlastimil 6 1955 TJ Liga 100 Olomouc 0:40:48
33 Obručová Kristina 33 1976
0:40:51
34 Nábělek Aleš 10 1973 Cyklosport Chropyně KTM 0:41:05
35 Pechová Pavlína 8 1981 TJ Liga 100 Olomouc 0:41:13
36 Zvoníček Radomír 30 1963 Cyklosport Chropyně KTM 0:41:22
37 Pachtová Iva 14 1970
0:42:37
38 Pikal Karel 2 1949 KVS Náměšť na Hané 0:43:34
39 Mlčák Martin 37 1978 Horní Moštěnice 0:44:13
40 Komárek Bedřich 26 1953 Hlubočky 0:45:25
41 Stibor Josef 35 1948
0:45:25
42 Tomíšek Jindřich 27 1939 Střechy Macháček 0:45:37
43 Krčková Šárka 25 1988 TJ Liga 100 Olomouc 0:45:47
44 Coufalová Marta 19 1976 RMC Lipník 0:46:00
45 Březina Jiří 3 1939 SK Přerov 0:52:04
46 Kolmaš Oldřich 9 1952 Olomouc 0:56:09






4 km - Příchozí



1 Malmo Klára 49 1997 Biatlon Prostějov 0:19:31
2 Coufalová Radka 52 1978 Biatlon Prostějov 0:19:32
3 Nábělková Kateřina 11 1974 Cyklosport Chropyně KTM 0:20:13
4 Odehnalová Jitka 44 1971 Biatlon Prostějov 0:21:31
5 Kučera Lukáš 53 1999 SK Salix Grymov 0:24:42
6 Kučerová Dagmar 111 1977 SK Salix Grymov 0:25:01
7 Adjiri Daniela 54 1977 SK Salix Grymov 0:25:03
8 Frysová Petra 17 1985 AD Cyklo Brodek u Přerova 0:26:49
9 Raclavská Petra 7 1973 Olomouc 0:30:07






Kategorie A - muži do 39 let



Pořadí Jméno Číslo Ročník Klub Čas
1 Vymazal Petr 18 1975 AD Cyklo Brodek u Přerova 0:29:20
2 Polášek Jan 4 1983 SK Hranice 0:29:34
3 Axman Karel 41 1983 SKI-OB Šternberk 0:29:40
4 Kučera Petr 1 1975 SK Salix Grymov 0:30:00
5 Neradil Tomáš 15 1974 AK Kroměříž 0:31:25
6 Dvořák Pavel 50   Biatlon Prostějov 0:31:58
7 Večeřa Roman 51 1980 Biatlon Prostějov 0:33:22
8 Fritscher Adam 23 1975 TJ Liga 100 Olomouc 0:33:56
9 Míka Radan 28 1977 RMC Lipník 0:34:19
10 Vrba Ivo 43 1980 SK Salix Grymov 0:34:56
11 Dohnal Petr 42 1981 Zapro triteam 0:35:53
12 Weiter Roman 40 1975 LRS Vyškov 0:36:10
13 Haluzík Marek 31 1974 DRACY 0:36:16
14 Dvořák Miroslav 21 1973 Horka nad Moravou 0:37:07
15 Vičar Karel 13 1976 Přerov 0:37:27
16 Frankovič Jan 47 1976 Garáž team Lipník 0:38:34
17 Odehnal Aleš 45 1975 Biatlon Prostějov 0:38:56
18 Vařeka Pavel 32 1975 Orrero 0:39:16
19 Zvoníček Martin 39 1988 Přerov 0:40:00
20 Ondrušek Pavel 22 1989 TJ Zetor Brno-Židenice 0:40:21
21 Nábělek Aleš 10 1973 Cyklosport Chropyně KTM 0:41:05
22 Mlčák Martin 37 1978 Horní Moštěnice 0:44:13
 




Kategorie B - muži 40-49 let



Pořadí Jméno Číslo Ročník Klub Čas
1 Bětík Petr 12 1969 Sokol Opava 0:29:26
2 Blaha Ondřej 36 1970 Kerteam 0:31:50
3 Rončák Jan 46 1967 Fortex Ski Moravský Beroun 0:32:21
4 Dvorský Michal 29 1968 SMSF Splavsko 0:35:43
5 Kopečný František 38 1962 TTS Osek nad Bečvou 0:40:25
6 Zvoníček Radomír 30 1963 Cyklosport Chropyně KTM 0:41:22
 




Kategorie C - muži 50-59 let



Pořadí Jméno Číslo Ročník Klub Čas
1 Smutný Zdeněk 20 1957 AK Drnovice 0:35:41
2 Rychlý Jan 34 1957 Vrbovec Křtomil 0:36:02
3 Barbořák Bohuš 24 1959 TJ Liga 100 Olomouc 0:36:49
4 Smola Josef 16 1951 MK Seitl Ostrava 0:37:23
5 Raclavský Vlastimil 6 1955 TJ Liga 100 Olomouc 0:40:48
6 Komárek Bedřich 26 1953 Hlubočky 0:45:25
7 Kolmaš Oldřich 9 1952 Olomouc 0:56:09
 




Kategorie D - muži 60-69 let



Pořadí Jméno Číslo Ročník Klub Čas
1 Vodička Jan 48 1945 MK Radslavice 0:38:24
2 Chytil Vladimír 5 1950 DD Všechovice 0:38:53
3 Pikal Karel 2 1949 KVS Náměšť na Hané 0:43:34
4 Stibor Josef 35 1948
0:45:25
 




Kategorie E - muži 70 let a více



Pořadí Jméno Číslo Ročník Klub Čas
1 Tomíšek Jindřich 27 1939 Střechy Macháček 0:45:37
2 Březina Jiří 3 1939 SK Přerov 0:52:04
 




Kategorie F - ženy do 34 let



Pořadí Jméno Číslo Ročník Klub Čas
1 Obručová Kristina 33 1976
0:40:51
2 Pechová Pavlína 8 1981 TJ Liga 100 Olomouc 0:41:13
3 Krčková Šárka 25 1988 TJ Liga 100 Olomouc 0:45:47
4 Coufalová Marta 19 1976 RMC Lipník 0:46:00
 




Kategorie G - ženy nad 35 let



Pořadí Jméno Číslo Ročník Klub Čas
1 Pachtová Iva 14 1970
0:42:37
 




Kategorie P - příchozí



Pořadí Jméno Číslo Ročník Klub Čas
1 Malmo Klára 49 1997 Biatlon Prostějov 0:19:31
2 Coufalová Radka 52 1978 Biatlon Prostějov 0:19:32
3 Nábělková Kateřina 11 1974 Cyklosport Chropyně KTM 0:20:13
4 Odehnalová Jitka 44 1971 Biatlon Prostějov 0:21:31
5 Kučera Lukáš 53 1999 SK Salix Grymov 0:24:42
6 Kučerová Dagmar 111 1977 SK Salix Grymov 0:25:01
7 Adjiri Daniela 54 1977 SK Salix Grymov 0:25:03
8 Frysová Petra 17 1985 AD Cyklo Brodek u Přerova 0:26:49
9 Raclavská Petra 7 1973 Olomouc 0:30:07
 




Kategorie X - páry



Pořadí Jméno Číslo Ročník Klub Čas
1 Malmo Klára 49 1997 Biatlon Prostějov 0:19:31
  Dvořák Pavel 50
Biatlon Prostějov 0:31:58
 



0:51:29
2 Večeřa Roman 51 1980 Biatlon Prostějov 0:33:22
  Coufalová Radka 52 1978 Biatlon Prostějov 0:19:32
 



0:52:54
3 Kučera Petr 1 1975 SK Salix Grymov 0:30:00
  Kučerová Dagmar 111 1977 SK Salix Grymov 0:25:01
 



0:55:01
4 Frysová Petra 17 1985 AD Cyklo Brodek u Přerova 0:26:49
  Vymazal Petr 18 1975 AD Cyklo Brodek u Přerova 0:29:20
 



0:56:09
5 Odehnalová Jitka 44 1971 Biatlon Prostějov 0:21:31
  Odehnal Aleš 45 1975 Biatlon Prostějov 0:38:56
 



1:00:27
6 Nábělek Aleš 10 1973 Cyklosport Chropyně KTM 0:41:05
  Nábělková Kateřina 11 1974 Cyklosport Chropyně KTM 0:20:13
 



1:01:18
7 Raclavský Vlastimil 6 1955 TJ Liga 100 Olomouc 0:40:48
  Raclavská Petra 7 1973 Olomouc 0:30:07
 



1:10:55











































































































































 

 

 

grymov_bottom.png